Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι νόμοι είναι σαν τα λουκάνικα. Καλύτερα να μη δεις πως φτιάχνονται.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Στυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #164272 από Christosww2 στις 10 Απριλίου 2023, 12:25μμ

Christosww2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπέρα βρίσκομαι εδώ και ένα μήνα σε σχέση με μια κοπέλα περνάμε ωραία μου αρέσει και τη σκέφτομαι συνέχεια και ερχόταν σπίτι λόγω ότι αυτό το μήνα δε είχα βγει και πολλές φορές έξω μόνο σε σπίτια λόγω σχολής είμαι 20 πλέον την τελευταία βδομάδα όμως ξαφνικά είχα απώλεια στυσεων δηλαδή δε μου σηκωνόταν τόσο εύκολα με τη σκέψη και μόνο ή όταν το έπαιζαν ήταν πολύ μαλακες ενώ οπότε βρισκόμασταν είχα σχετικά καλές στυσεις έχω αρχίσει και αγχώνομαι τι μου προτείνετε να κάνω???
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #164275 από Grgmhls στις 11 Απριλίου 2023, 1:37πμ

Grgmhls

Εικονίδιο
μέλος από: 22/3/2023
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λογικά είναι από κάτι που σε έχει αγχώσει ή αν τραβάς μαλακια πολλές φορές τη μέρα.. Δεν ξέρω βέβαια με τι συχνότητα τη παίζεις. Ωστόσο αν όταν είστε μαζί η στύση γίνεται αρκετά σκληρή, δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιο θέμα. Βέβαια ακόμη και αυτό με το καιρό αλλάζει. Παράδειγμα αν στην αρχή της σχέσης μπορείς να την έπαιρνες μια αγκαλιά και να γινόταν κάγκελο, τώρα ίσως να μη συμβαίνει αυτό ειδικά αν έχετε σεξουαλικες επαφές. Όσο περνάει δηλαδή ο καιρός, η στύση έρχεται περισσότερο όταν πρέπει, και όχι κάθε ώρα και λεπτο. Πιστεύω ωστόσο ότι το πρωί ξυπνάς με καυλες, ε; Δηλαδή βλέπεις να παθαίνεις σκληρή στύση το πρωί;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164276 από Christosww2 στις 11 Απριλίου 2023, 1:42πμ

Christosww2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ναιιιι θα σου πω γενικά μπορεί πριν τη σχέση μου να είχα κάθε μέρα από 4 με 5 αλλά τώρα φάση η στύση μου είναι όπως είπες μια το πρωί σκληρή και αυτό ξέρω γω και αυτό μετά πρέπει να τη παίξω και άμα μου καυλώσει ή και όχι μπορεί να είναι μαλακή
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164277 από Grgmhls στις 11 Απριλίου 2023, 1:46πμ

Grgmhls

Εικονίδιο
μέλος από: 22/3/2023
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Πόσες φορές τραβάς τη μέρα; Χυνεις όλες πολύ; Με τη κοπέλα σου όταν είστε μαζί σε ακουμπάει στο πουτσο, έχετε ολοκληρώσει; Δεν πρέπει να έχεις απολύτως τίποτα λογικά. Ή από πολλή μαλακια είναι ή από κάποιο άγχος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164278 από Christosww2 στις 11 Απριλίου 2023, 2:02πμ

Christosww2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Φάση τραβάγα 4 μόνος κάθε μέρα τώρα δε μπορώ όμως σχεδόν καλη ούτε 1 ,όταν ήμαστε μαζί κάθε φορά που τραβάει μαλακια έχω τελειώσει και πολύ βγαίνει και πετάγεται παντού,αλλά αυτό σου λέω γίνεται τις τελευταίες 10 μέρες να μη μπορώ μόνος μου να τραβήξω μια κανονική
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164279 από Christosww2 στις 11 Απριλίου 2023, 2:04πμ

Christosww2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δηλαδή κάθε φορά με τη κοπέλα μου σηκώνεται έτσι και σχεδόν πάντα έχω τελειώσει σε ότι έχουμε κάνει,ενώ γω ο ίδιος γενικά από τότε δε έχω τις ίδιες καύλες να μου σηκώνεται μόνος μου ή σε άκυρες ώρες χωρίς να αυνανιστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164280 από Grgmhls στις 11 Απριλίου 2023, 2:25πμ

Grgmhls

Εικονίδιο
μέλος από: 22/3/2023
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Δεν έχεις θέμα αφού καυλωνεις σκληρά, στον παίζει και χυνεις κανονικά. Τώρα για μόνος σου ελλατωσε λίγο τη μαλακια για κάποιο διάστημα, είναι λογικό να μην έχουμε τις ίδιες καυλες συνέχεια ρε συ. Για τον αυνανισμό δεν ξέρω αν το κάνεις μόνος σου ή αν βλέπεις τσόντα, ίσως να μη καυλωνεις πολύ εγκεφαλικά και να θες "βοήθεια" από τσόντα. Δοκίμασε αν δεν βλέπεις. Ίσως τραβάς αγχωμένος μαλακια, π.χ όταν είναι γονείς σπίτι ή όταν υπάρχει κίνδυνος να σε δουν. Χαλάρωσε, βάλε τσόντα, τρίψε λίγο τα αρχίδια σου ή το σημείο πίσω από αυτά και νομίζω ότι θα καυλωσεις μια χαρά. Βέβαια όλα αυτά που λέω μπορεί ήδη να τα έχεις κάνει. Αλλιώς ελαττώσε τη λίγο και κάνε με τη κοπέλα σου περισσότερα, να στον παίζει πιο συχνά ή πιπα (αν σου παίρνει)...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164282 από Christosww2 στις 11 Απριλίου 2023, 7:15πμ

Christosww2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Εεε αυτό το έχω κάνει και πάλι δε ειμαι τόσο καυλωμενος αν και πέρασα ένα πολύ δύσκολο και πιεστικό μήνα μες την σχολή με υπερβολικό στρες και άγχος κιόλας και ντάξει ότι εχω θυροειδή και δε έπαιρνα για κάνα 2 δίμηνο την αγωγή μου και διάβασα ότι το επηρεάζει δε ξέρω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #164283 από Christosww2 στις 11 Απριλίου 2023, 7:16πμ

Christosww2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Και φάση στη αρχή με τη κοπέλα μου εκεί ένιωθα κάπως περίεργα σε φάση περνάμε ωραία μαζί και μου αρέσει και τη σκέφτομαι αλλά όταν έφευγε απλως ένιωθα μετά μόνος μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login