Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μπιπ μπιπ! (Roadrunner)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΟ ΠΟΥΛΙ ΚΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΟΣ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #167461 από ionannisstamatakis στις 14 Ιουνίου 2023, 4:54πμ

ionannisstamatakis

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ΜΑΛΑΚΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΡΙΧΕΣ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΩΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ
ΜΕ ΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΚΑΙ ΡΟ ΒΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΝΑΝΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167462 από ntinos_soul στις 14 Ιουνίου 2023, 1:54μμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
κι εγώ έχω τρίχες πολλές δάσος στο πουλί μου δεν τις έχω ξυρίσει ποτέ και το πουλί μου μόνιμα μυρίζει αλλά προσπαθώ να κάνω μπάνιο συχνά . Αυνανίζομαι κάθε μέρα 3-4 φορές και το πουλί μυρίζει ίσως και λόγω τις τρίχας επειδή είμαι γεμάτος εκεί μέχρι τα μπούτια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167463 από Donvarzz στις 14 Ιουνίου 2023, 2:24μμ

Donvarzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Το έκανα πολύ μικρός αυτόν του τύπου τον αυνανισμό παίζει να ήμουν δημοτικό τότε μετά άρχισα τον κανονικό μόλις το έμαθα και ήταν απόλαυση καλή!τώρα όσον αφορά τις τρίχες όλοι έχουμε όλοι αρχίζουμε και βγάζουμε μόλις ξεκινήσει σε όλους η Εφηβεία νωρίς σε κάποιους αργά σε άλλους
Στην αρχη έχουμε λίγες τρίχες μετά γίνονται έντονες όταν αρχίζουν και γίνονται έντονες καλό είναι να τις ξυρίζουμε κάθε 2 εβδομάδες πχ για να καθαρίζεται η περιοχή καλύτερα και για θέμα υγειηνης λογικά σε τρώνε η τρίχες επειδή θα αρχίζεις να βγάζεις τώρα και το σώμα μου σου προκαλεί ίσως φαγούρα αλλά εντάξει θα το σηνιθισεις λογικά και μετά δν θα σε τρώει άλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167468 από ntinos_soul στις 15 Ιουνίου 2023, 12:24πμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Μπορείς να μου δώσεις οδηγίες σχετικά με τον μπρούμητο αυνανισμό και πως να το κάνω ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #167469 από randomname στις 15 Ιουνίου 2023, 6:52μμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Κι εγώ έκανα αυτού του είδους τον αυνανισμό κυρίως παλιότερα. Νομίζω πολλοί τον ανακαλύπτουν τυχαία σε μικρή ηλικία. Θυμάμαι ότι δεν είχα ιδέα τι είναι και αναρωτιόμουν αν το κάνουν κι άλλοι αυτό. Απ΄ό,τι φαίνεται δεν ήμουν μόνο εγώ. Τώρα όσο για τις τρίχες η απάντηση είναι προφανής, όλοι έχουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login