Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δεν πίνουμε ποτέ καφέ νωρίς το πρωί γιατί θα μας κρατήσει ξύπνιους ως το μεσημέρι.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Frotting

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #163059 από Jeanmoust στις 23 Δεκεμβρίου 2022, 6:05πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Έχετε δοκιμάσει ποτέ frotting, δηλαδή να τις παίξετε μαζί με φίλο τρίβοντας το πουλί του ενός με του άλλου και κρατώντας τα με την ίδια παλάμη;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #163078 από B_boy στις 31 Δεκεμβρίου 2022, 5:10πμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα,

Δυστυχώς όχι,το εχω φαντασίωση αλλά κυρίως σε τριο.
Το πιο κοντινό ο που έχω κάνει σε frotting είναι να τρίβει το dildo και το πέος μου στο στόμα της η κοπέλα μου,η να το τρίβω εγώ πάνω στη κλειτοριδα της όσο είναι μέσα της.
Γενικά έχω πολλές bi φαντασιώσεις.
Αποδεκτη αν θες.
Καλή χρονια σε ολους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163079 από Jeanmoust στις 01 Ιανουαρίου 2023, 5:37πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Καλή χρονιά φίλε! Πρέπει να είναι πολύ ωραία εμπειρία, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163083 από panoss_panos στις 02 Ιανουαρίου 2023, 1:23πμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jeanmoust@23 Δεκεμβρίου 2022)
Έχετε δοκιμάσει ποτέ frotting, δηλαδή να τις παίξετε μαζί με φίλο τρίβοντας το πουλί του ενός με του άλλου και κρατώντας τα με την ίδια παλάμη;

Καλημέρα φίλε, όχι δεν το έχω δοκιμάσει αλλά είναι από τα πρώτα που θέλω να δοκιμάσω όταν πείσω τον κολλητό μου ή τον ξάδερφο μου να δούμε καμία τσόντα. Επίσης πρέπει να είναι τέλειο και στο τρίο, να ακουμπάνε και οι 2 πουτσες μαζί και να προσπαθείς να τις βάλεις στην κοπέλα και τις δυο. Αυτό μπορεί να το καταφέρω με τον ξαδερφο μου που μου είπε ότι θέλει να δοκιμάσει τρίο με 2 αγόρια και 1 κορίτσι.

Έγραψε:(B_boy@31 Δεκεμβρίου 2022)
Καλησπέρα,

Δυστυχώς όχι,το εχω φαντασίωση αλλά κυρίως σε τριο.
Το πιο κοντινό ο που έχω κάνει σε frotting είναι να τρίβει το dildo και το πέος μου στο στόμα της η κοπέλα μου,η να το τρίβω εγώ πάνω στη κλειτοριδα της όσο είναι μέσα της.
Γενικά έχω πολλές bi φαντασιώσεις.
Αποδεκτη αν θες.
Καλή χρονια σε ολους

Μοιράσου αν θες περισσότερα για τις bi φαντασιώσεις σου είτε εδώ είτε μπορούμε να μιλήσουμε τσατ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163084 από B_boy στις 02 Ιανουαρίου 2023, 2:01πμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Καλημέρα,
Κάποιες φορές που είναι μέσα της ,της βάζω το dilei στον στόμα, κατά διαστήματα το βγάζω καιβτη φιλάκια,μια φορά τη φίλα καινεγλυφα λίγο και κεφαλάκι. Αυτόν θέλω,να το γλύφουμε μαζί ή να την γαμαει κάποιος και να γλύφω τη κλειτοριδα της και λίγο και το κεφαλάκι του,να το πάρω στον στόμα της με τα υγρά της.
Όπως είπες και εσύ το να είμαστε και οι 2 μέσα μαζί και να τρίβετε το ένα πέος μαζί με το άλλο η τα αρχιδια. Ανάλογα τη φάση δε ξέρω μπορεί να έκανα και κάτι παραπάνω. Η κοπέλα μου πάντως με έχει πάρει με strapon.
ΥΓ πριν ξεκινήσω τα παραπάνω θα ήθελα να κάτσω για λόγο να παρακολουθώ τον άλλο άντρα να κάνει σεξ με τη κοπέλα μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163086 από Jeanmoust στις 02 Ιανουαρίου 2023, 5:12πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Παίδες, αυτό πρέπει να είναι και γαμω τις φάσεις. Έχω κάνει τρίο, αλλά ποτέ με ταυτόχρονο γαμήσι. Και μόνο ως φαντασίωση είναι τέλειο. Σκεφτείτε στην πράξη. Η αίσθηση να ακουμπάνε μεταξύ τους και να τριβονται πρέπει να γαμάει!
Β_boy, πώς είναι η φάση να σε παίρνει γυναίκα με strapon?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163088 από B_boy στις 02 Ιανουαρίου 2023, 5:27πμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Κοίτα έχει γίνει περίπου 10 φορές,είναι υπέροχο αρχή να γίνει χωρίς βιασύνες και να ξεκολλήσεις.
Με έχει πάρει στα 4 ,με εμένα ανάσκελα και εγώ να είμαι από πάνω.
Πιο πολύ μου αρέσει να μπορεί να μου τον παίζει ταυτόχρονα (δηλαδή εγώ ανάσκελα η απονπανω τής).
Εγώ ανάσκελα ήταν τέλειο να βλέπω το στήθος της να τρίβετε πάνω μου όσο είναι μέσα μου.
Εγώ από πάνω ήταν υπέροχο που τελείωσα πάνω της,της γέμισα το στήθος σπερμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163091 από Jeanmoust στις 02 Ιανουαρίου 2023, 8:47πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Ωραίο θα είναι σαν φάση. Δεν ξέρω αν θα το δοκίμαζα όμως. Εκείνη στο πρότεινε ή εσύ;
Προσωπικά εμένα μεχρο δάχτυλο μου έχει βάλει γυναίκα. Όχι κάτι άλλο. Αλλά έχω πάρει κανονική πούτσα από φίλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163099 από panoss_panos στις 02 Ιανουαρίου 2023, 3:36μμ

panoss_panos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2021
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(B_boy@02 Ιανουαρίου 2023)
Αυτόν θέλω,να το γλύφουμε μαζί ή να την γαμαει κάποιος και να γλύφω τη κλειτοριδα της και λίγο και το κεφαλάκι του,να το πάρω στον στόμα της με τα υγρά της.
Όπως είπες και εσύ το να είμαστε και οι 2 μέσα μαζί και να τρίβετε το ένα πέος μαζί με το άλλο η τα αρχιδια. Ανάλογα τη φάση δε ξέρω μπορεί να έκανα και κάτι παραπάνω.

Πω ναι, να την γαμαει ο άλλος και να γλύφεις λίγο μουνι και λίγο πουτσο.
Να έχεις άτομο που θέλει να το δοκιμάσετε αλλά να μην βρίσκεις εύκολα κοπέλα για να γίνει αυτό.
Επίσης πολύ ωραία φάση θα να είναι να γαμαει την κοπέλα από πίσω ο ένας, ο άλλος να τη γλύφει στο μουνί και να βγει κατά λάθος ο πουτσος και να μπει στο στόμα του αλλουνού!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163100 από Jeanmoust στις 03 Ιανουαρίου 2023, 3:10πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Ωραίες φάσεις όλες! Από φαντασιώσεις καλά είμαστε. Στην εφαρμογή πάσχουμε λίγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login