Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Γυμνισμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #168518 από B_boy στις 06 Ιουλίου 2023, 11:09πμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,
Το θέμα γυμνισμος.
Πόσοι κάνετε συστηματικά
Πόσοι έχετε κάνει κάποιες φορές
Πόσοι έχετε πρόβλημα να είναι η σχεση σας γυμνη στη παραλία
...και γενικά σκέψεις, εμπειρίες, απορίες.

προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #168520 από panagiotis97 στις 07 Ιουλίου 2023, 4:39μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το κάνω συστηματικά πλεον καθε καλοκαίρι. Περισσοτερο με φίλους και φίλες. Το εχω κανει και με σχέσεις μου και πιο ερημικα και μπροστα σε περισσοτερο κοσμο. Ολα κομπλε, ειναι ωραία φάση, απελευθερωτικη. Δειχνω και τα αποτελεσματα του γυμναστηριου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #169563 από randomname στις 09 Αυγούστου 2023, 5:28πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Η αλήθεια είναι πως δεν έχω κάνει ποτέ γυμνισμό σε παραλία γιατί δεν μου έχει τύχει. Μιας και το ανέφερες όμως έχω μια απορία σχετικά με αυτό, δεν είναι εύκολο σε τέτοια φάση να προκύψει στύση; Έχω την εντύπωση π.χ. πως εαν το έκανα, θα μου συνέβαινε αμέσως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #169566 από B_boy στις 12 Αυγούστου 2023, 1:42πμ

B_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Καταρχάς κάνε,είναι υπέροχη η αίσθηση και να κολυμπάς γυμνός και να είσαι μετά έξω χωρίς μαγιό.
Μετά τα 5 λεπτά που θα τον κάνεις πρώτη φορά θα είσαι εντάξει, δε σου κάνει αίσθηση ότι θα βλέπεις. Θα δου φαίνεται τέλειος φυσιολογικό να είναι όλοι γυμνη δίπλα σου (από 18 μέχρι 70 χρόνων).
Στύση όχι πότε δεν είχα, εκτός αν "έπαιζα " με τη κοπέλα μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #169570 από panagiotis97 στις 12 Αυγούστου 2023, 4:33μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Στύση μπορεί να προκύψει αλλά οχι τόσο συχνά. Υπαρχουν τρόποι να την κρυψεις, να κατσεις, να μπεις στη θάλασσα για να πέσει κλπ. Το πιο συνηθισμενο ειναι να είσαι σε μια ημικαυλη κατάσταση, εξαιτίας και της ζεστης και της γενικότερης ελευθερίας που σου προσφερει η φύση. Τώρα αν σε παρει ο υπνος δεν μπορεις να το ελέγξεις. Μου εχει τύχει και το χω δει να συμβαίνει αρκετές φορες. Αλλα κανείς δεν παρεξηγει γιατι αντρες ειναι και καταλαβαίνουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login