Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακορντεόν: Μια γκάιντα με πλήκτρα.
Τρίτη, 7 Μαΐου

ερωτηση στυσης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #169571 από broni στις 15 Αυγούστου 2023, 5:48πμ

broni

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
ειμαι 17 και αργω να αποκτυσω στυση μετα τα ερεθισματα. Μεσα απο το παντελονι αρχιζει να σηκωνεται ομως δεν σκληραινει. Οταν την βγαλω εξω αρχιζει και μεγαλωνει ομως πρεπει να την παιξω λιγο για να σκληρεινει. Εχω καποιο προβλημα?

και μια κοπελα επισης μου ειχε πει "Δεν μου εχει ξανατυχει να φασωσω αγορι χωρις στυση" ενω εγω ειχα μεσα απο το παντελονι απλως δεν φαινοταν επειδη δεν ηταν σκληρη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #169573 από Gkappa στις 15 Αυγούστου 2023, 11:54πμ

Gkappa

μέλος από: 22/11/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε. Κοιτα δεν νομίζω να έχεις κάποιο πρόβλημα αφού λες ότι εν τέλη έχεις κανονική στύση . Αν πχ έχει τύχει μέχρι τώρα να δώσεις πίπα θα έχεις δει ότι πολλές φορές σκληραίνει περισσότερο στην πορεία απ ότι στην αρχή . Αυτό είναι φυσιολογικό , βέβαια μπορεί να παίζει και λίγο ρόλο το πάχος δλδ ποσο χοντρός σου είναι . Όσο για την κοπέλα μη δίνεις σημασία σε αυτό κ απόλαυσε ότι κανεις . Αν θες μια συμβουλή , όταν πας με γκομενα να φοράς φόρμα για να τον αισθάνεται καλύτερα όταν είναι από πάνω σου και φασώνεστε ή όταν σε χαϊδεύει εκεί αλλά κ για να είσαι κ συ πιο άνετος .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #169576 από randomname στις 16 Αυγούστου 2023, 3:11πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε, προσωπικά εγώ όταν διαβάζω τέτοιες περιπτώσεις είμαι διστακτικός στο να χαρακτηρίσω κάτι ως "πρόβλημα", ακριβώς επειδή οι εμπειρίες μας είναι υποκειμενικές και ο κάθε άνθρωπος λειτουργεί με τον δικό του τρόπο. Η στύση δεν είναι ίδια κάθε φορά σε όλους, δηλαδή ορισμένες φορές σε κάποιους έρχεται πιο γρήγορα, ενώ άλλες φορές έρχεται σταδιακά ανάλογα με το ερέθισμα. Καμιά φορά τυχαίνει ακόμα και να την παίζουμε και να αρχίζει να μαλακώνει επειδή π.χ. δεν έχουμε κάποιο ιδιαίτερο ερέθισμα ή διάθεση. Το σώμα σου λειτουργεί με τους δικούς του ρυθμούς και εάν το σκέφτεσαι ίσως απλά αγχώνεις τον εαυτό σου χωρίς ιδιαίτερο λόγο. Πιστεύω πως είσαι μικρός ακόμη για να σε ανησυχεί ιδιαίτερα αυτό. Παλιότερα είχα απαντήσει σε ένα ερώτημα κάπως σχετικό που ίσως σε ενδιαφέρει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login