Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω!
Παρασκευή, 26 Ιουλίου

Εχετε κάνει σεξ με ξαδέρφη σας ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #177060 από Giannis767 στις 21 Ιουνίου 2024, 3:55πμ

Giannis767

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2024
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πώς ήταν; Θα το ξανακάνατε;


Η δικια μου εμπειρία :


Καταρχάς, επιτρέψτε μου να διευκρινίσω ότι δεν προέρχομαι από μια κουλτούρα όπου αυτό είναι κοινή πρακτική (ή ακόμα και ανεκτό). Γνωρίζω ότι σε ορισμένους πολιτισμούς οι σεξουαλικές σχέσεις/γάμος μεταξύ πρώτων ξαδερφών είναι σύνηθες φαινόμενο. Αυτό δεν συμβαίνει στη δυτική κουλτούρα στην οποία μεγάλωσα. Εδώ θεωρείται σε μεγάλο βαθμό αιμομιξία και ταμπού. Με αυτά τα λόγια, ας ξεκινήσουμε.


Έχω μια πολύ καυτή ξαδέρφη. Άρχισα να το παρατηρώ για πρώτη φορά στο γυμνάσιο. Ήμασταν πιο κοντά από ό,τι είμαστε σήμερα και εκείνη ερχόταν από καιρό σε καιρό για να διαβάσουμε μαζι και να κάνουμε παρέα. Το θέμα ήταν/είναι ότι είναι πολύ εύχρηστος άνθρωπος και αγγίζει και αγκαλιάζει πολύ. Συνήθιζε να μου χαστουκίζει τον κώλο μερικές φορές όταν έκανα ένα ύπουλο σχόλιο ή να ακουμπούσε το κεφάλι της στην αγκαλιά μου όταν απλώς κρύωνε. Είμαι σίγουρος ότι η συμπεριφορά δεν ήταν καθόλου σεξουαλική από την πλευρά της, αλλά για την έφηβη που μου ταλαιπωρήθηκε από ορμόνες χρειάστηκε πολλή διανοητική προσπάθεια για να μην τη σκέφτομαι σεξουαλικά (εκπαίδευσα τον εαυτό μου να τη διώχνω από το μυαλό μου κάθε φορά που τέτοιες σκέψεις συνέβη).

Όπως το έφηβο αγόρι που ήμουν, αυνανιζομουν κάθε μέρα (πολλές φορές την ημέρα επίσης) για φωτογραφίες κοριτσιών στην τάξη μου, διασημοτήτων που έβρισκα ελκυστικές και (προφανώς) πορνό. Μια μέρα που έκανα τον παλιό μου φαλακρό να κλάψει σε μερικές καυτές φωτογραφίες στο Instagram, μια από τις δικές της εμφανίστηκε. Προς έκπληξή μου, με δυσκόλεψε πολύ. Ο ενθουσιασμός και το ταμπού του με βοήθησαν πραγματικά. Από τότε άρχισα να αυνανιζομαιμαι με τις φωτογραφίες της (πολύ αποκαλυπτικά πράγματα με μπικίνι) στο Instagram, με εκείνη να είναι το «κύριο πρόσωπο» που σκεφτόμουν καθώς αυνανιζομουν. Αυτό σημαίνει ότι δεν ήταν το μόνο άτομο με το οποίο αυνανιζομουν, είχα αρκετά κορίτσια για τα οποία είχα καυλωσει. Ήταν όμως από τις πιο συχνές.

Λίγα χρόνια αργότερα έκανε παρέα με μερικούς φίλους στην πισίνα μας (το σπίτι μας έχει πισίνα) και ανέβηκε στο δωμάτιό μου για να αλλάξει το μπικίνι της. Άφησε τα ρούχα της στο δωμάτιό μου και βγήκε για μπάνιο με τις φίλες της. Πιθανότατα μπορείτε να δείτε πού πηγαίνει αυτό, οπότε θα αφήσω τις λεπτομέρειες. Ας πούμε ότι πρόσεχα ΠΟΛΥ να μην αφήσω λεκέδες και να μην με πιάσουν.

Πέρασαν χρόνια. Δεν είμαστε πια τόσο κοντά (το περιστασιακό κείμενο αλλά λίγο πολύ αυτό είναι). Ζω πολύ μακριά τώρα και δεν την έχω δει πραγματικά πάνω από ένα χρόνο. Με τα χρόνια την επισκέπτομαι περιστασιακά στις φαντασιώσεις μου, αλλά είναι πολύ λιγότερο συχνά από ό,τι ήταν παλιά. Ο λόγος που επανήλθαν όλα ήταν το γεγονός ότι παντρεύεται τώρα (είναι καλός μάγκας από ότι καταλαβαίνω - αν και δεν τον ξέρω πραγματικά τον τύπο). Ανέβασε μερικές φωτογραφίες από το μπάτσελορ πάρτι της " φορώντας " μερικά ρούχα που, πάλι, με καύλωναν και έπεσα στην παλιά μου συνήθεια για ένα βράδυ.

Δεν είχε καμία σχέση με καμία από τις σχέσεις μου (είμαι σε καλή σχέση αυτή τη στιγμή - ακόμα δεν καταλαβαίνω τι βρίσκει η κοπέλα μου σε εμένα lol) και δεν έχω πραγματικά καμία πρόθεση να κάνω καμία κίνηση (αν και το σκάνδαλο θα ήταν αστείο στη σνομπ οικογένειά μου).

Απλώς δεν μπορώ παρά να νιώσω ότι θα ήθελα να τη γαμήσω μια γαμημένη φορά για να μπορέσω να το βγάλω από το σύστημά μου. Δεν με ενδιέφερε ποτέ ρομαντικά. Δεν ήθελα ποτέ σχέση μαζί της. Η έλξη μου είναι καθαρά σεξουαλική και τίποτα περισσότερο. Επίσης, ποτέ δεν με τράβηξε σεξουαλικά κανένα άλλο μέλος της οικογένειάς μου. Μόνο αυτή για κάποιο λόγο. Παρόλο που το ταμπού ότι είναι συγγενής μου με κάνει πραγματικά καυλιάρη, η σκέψη να κάνω σεξουαλικά πράγματα με τα άλλα μέλη της οικογένειάς μου με επαναστατεί χωρίς τέλος.

Πόσο μπερδεμένο είναι αυτό

Μοιραστείτε και τις δικές σασ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login