☣ 26/1/2013 7:10:00 μμ
A Toy Story (φωτογραφίες)
Ας γίνουμε ξανά παιδιά, ας βιώσομε την αθωότητα και την αμέλεια των παιδικών μας χρόνων. Τότε που οι εποχές ήταν καλές και τα χορτάρια πράσινα, που η μαμά μας μαγείρευε και μας φώναζε να πάμε να φάμε αλλά εμείς ήμασταν αφοσιωμένοι στο παιχνίδι...
![Buzz Lightyear ΠΡΙΝ το παιχνίδι](/images/articles/buzz_lightyear_1.jpg)
Και τι παιχνίδι! Ο Buzz Lightyear, ο Woody, το μυαλό να δημιουργεί σενάρια και η φαντασία να οργιάζει...
![Buzz Lightyear ΜΕΤΑ από το παιχνίδι](/images/articles/buzz_lightyear_2.jpg)
Τότε που παραοργίασε η φαντασία σε σημείο που αναγκαστήκαμε να πούμε στη μαμά μας τι είδους σενάρια δημιουργήσαμε, ώστε να μας πάει στο νοσοκομείο να μας επαναφέρουν στην αξιοπρεπή κατάσταση στην οποία ήμασταν πριν.
Σχόλια:
#1~Σηπτικό Βόδι @ 9/2/2013 - 03:56
Όχι ρε μαλάκα :Ο
Όχι ρε μαλάκα :Ο
Για να γράψεις σχόλιο στο άρθρο πρέπει να είσαι μέλος του site και να έχεις κάνει login.